قسمت ١٠: یهودیان در همبستگی شوروی و اروپا پس از جنگ جهانی تا چه حد نفوذ داشتند؟

برای اینکه نفوذ یهودیان بر روسیه کمونیستی مشخص شود: (به گفته رودولف چرنین ) اشاره می کنیم :

  • از ١٠ نفری که در روسیه ١٩١٧ به ریاست لنین [یهودی] تصمیم به برپایی انقلاب گرفتند، ۶ تن یهودی بودند. 
  • ١٩١٩ در حکومت کمونیستی ۵۵۶ مسئول - میان سال های ١٩١٨ وجود داشت که ۴۵٧ تن آنها یهودی بودند.
  • در آن زمان ( کمیته مرکزی حزب کمونیست ) دارای ١٢ عضو بود که ٩ تن آنان یهودی بودند.
  • در ( شورای کمیسر های ملی، )  ١٧ تن یهودی و تنها ۵ تن غیر یهودی بودند.

 

 

بنابر این انقلاب بلشویکی (کمونیستی) در روسیه تحت رهبری یهودیان در روسیه و با پشتیبانی ( سرمایه داران یهودی آمریکایی ) روی کار آمد.

همچنین در کشور های دیگر اروپایی که در جنگ جهانی نخست شکست خورده بودند، با پایین آمدن ارزش پول این کشور ها، یهودیان با قدرت مالی جهانی خود نفوذ قابل توجهی در این کشور ها بدست می آوردند. افزون بر آن جنبش های کمونیستی در کشور های اروپایی پس از جنگ جهانی نخست بیشتر تحت رهبری یهودیان قرار داشتند.

برای نمونه تنها در یک استان آلمانی، استان باواریا، جنبش کمونیستی به رهبری "آیزنر" ٧٠٠ انسان بی گناه را به کشتن داد. در دیگر ایالات آلمانی نیز جنبش های یهودی همچون ( جنبش آیزنر ) قربانیان بسیاری گرفتند.

فهرست مطالب تارنگار پژوهشی و تحقیقاتی هولوکاست


کلیه حقوق مادی و معنوی از آن "تارنگار پژوهشی و تحقیقاتی هولوکاست" می‌باشد.
بازنشر مطالب با ذکر منبع مایه امتنان است.

/ 3 نظر / 19 بازدید
پیمان

[لبخند][دست]

درود بسيار! هم ميهنان گرامي، فاتحان جنگ جهاني دوم، دموکراسي هاي غربي، نظام هاي کمونيستي و صهيونيست ها، شصت و پنج سال است که جهانيان را فريب مي دهند. جنايات خود – همچون کشتار چند ميليوني اوکرايني ها توسط استالين، کشتار 300.000 آلماني تنها در شهر درسدن توسط انگليسي-آمريکايي ها، بمباران اتمي ژاپن، تجاوز شوروي و بريتانيايي ها به ايران در جنگ جهاني دوم، پشتيباني امپرياليسم کمونيستي، امپرياليسم اروپايي و امپرياليسم آمريکايي از صدام جنايتکار در دوران دفاع مقدس و نسل کشي چند ده ساله مردم فلسطين توسط جنايتکاران صهيونيست در غزه و ... - را به هر شکلي پوشانده و با جعل اسناد هيتلر و نازي ها را به جناياتي که هرگز رخ نداده اند، محکوم کردند. شصت و پنج سال از جنگ جهاني دوم گذشته است! اما امروز جهان گرفتار جنايتکاران آمريکايي و دست نشاندگانشان شده است.

سیاوش

سایت خوبی دارین [تایید] پس عکس ها کجا هستند؟[نیشخند]