فعالیت سایتهای فراماسونری به زبان فارسی برای مبارزه با مهدویت

مقالاتی به زبان فارسی ترجمه و منتشر شده، اهمیت نداره «منجی های دروغین» چه ملیت و زبانی دارند، مهم اینکه همگی توسط «فرماسونری ها» معرفی میشند.

فعالیت سایتهای فراماسونری به زبان فارسی برای مبارزه مهدویت

 

عکسی از یک سایت فراماسونری به زبان فارسی!

 

به علامتی که بالای سایت هست توجه کنید ، شاید فکر کنید این «ستاره ی داوود» است و مخصوص «دین یهودیت» ، ولی نماد یهود نیست و یک نماد تکامل یافته است و از اسامی اسلامی سواستفاده شده

فعالیت سایتهای فراماسونری به زبان فارسی برای مبارزه مهدویت

نشانه «فراماسونری» که زیرکانه با «ستاره ی داوود» و اسامی اسلامی استتار شده 


فعالیت سایتهای فراماسونری به زبان فارسی برای مبارزه مهدویت

نماد «فراماسونری» با کمی تغییر

 

 

  • اهداف:
  1. معرفی اشخاصی به عنوان امام زمان برای فریب مسلمانان
  2. تزریق خرافات و اطلاعات غلط در ارتباط با ظهور به جامعه
  3. ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی
  4. نا امید کردن مسلمانان با ظهور منجی های دروغین و در نتیجه کافر شدن منتظران مهدی

 

 

  • پیامبر اسلام می‌فرماید:

قیامت ‏برپا نمی‌شود، تا وقتی که مهدی از فرزندانم قیام کند و مهدی قیام نمی‌کند، تا وقتی که «شصت دروغگو» خروج کنند.

 

 

  • خر دجال کیست؟

دجال خری دارد که از لحاظ شکل و هیئت از خودش عجیبتر می باشد. نام خر دجال را که به رنگ پوست پلنگ است حساسه نوشته اند. چهار دست و پایش تا زانو سیاه و از زانو به پایین سفید است.
خر دجال به قدری بزرگ است که فاصله میان دو گوشش یک میل است؛ و با هر گام که بر می دارد ثلث فرسخ راه طی می کند. خاصیت عجیب خر دجال این است که مردمان پشگلش را نقل و نبات می پندارند و چون آن را به دهان می گذارند متوجه می شوند که پشگل است.
دیگر آنکه از هر تار موی بدنش نغمه و آوازی شنیده می شود و نغمات مزبور چنان مردم را فریفته می کند که با ازدحام و هنگامه عجیبی به دنبال خر دجال راه می افتند.

 

 

  • دجال کیست؟

یکی از علائم ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) که در برخی روایات از علائم حتمی شمرده شده ، خروج شخصی به نام «دجال» است . او یک طاغوت بسیار حیله گر است و عده بسیاری را با خود همراه می کند.

 

 

 

  • خصوصیات فردی او :

حضرت امیرالمؤمنین (علیه السلام) می فرماید: «او چشم راست ندارد ، و چشم دیگرش در پیشانی اوست ، و مانند ستاره صبح می درخشد، چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است. وی در یک قحطی سختی می آید ، و بر الاغ سفیدی سوار است»

در صحیح مسلم در کلام رسول خدا (ص) دجال چنین توصیف شده است:«او مردی چاق، سرخ روی ، با موی سر مجعد و اعور (چپ چشم) است ،چشمش همچون دانه انگوری است که بر روی آب قرار گرفته باشد»

 

 

 

  • عقیده او :

امیرالمؤمنین(علیه السلام) می فرماید: «او با صدای بلندی فریاد می زند که بین مشرق و مغرب ، صدایش را جن و انس و شیطان می شنوند (ممکن است این عمل به وسیله رسانه های موجود از قبیل ماهواره ، اینترنت و شبکه های رادیویی صورت بگیرد) و می گوید: ای دوستان من! به سوی من آیید. من هستم کسی که آفریده است؟ پس استوار ساخته و مقرر کرده و هدایت نموده است. (و مردم را به شرک فرا می خواند) و می گوید (انا ربکم الاعلی یعنی: من پروردگار برتر شما هستم).

/ 0 نظر / 85 بازدید