کانون پژوهش و تحقیقات بیداری
اطلاعات درباره هولوکاست و یهود به زبان فارسی


قسمت ۵٨: هولوکاست یک حقیقت مسلم و « سنجش ناپذیر » با جنایات دیگر است؟

بخش ٨: سنجش ناپذیر بودن هولوکاست

هولوکاست یک حقیقت مسلم و « سنجش ناپذیر » با جنایات دیگر است؟

 

 خیر، همانگونه که گفته شد یهودیان به انگیزه هویت یهودی خود نمردند، بلکه به دلایل غیر عمدی مردند و مرگ و میر یهودیان در آلمان نازی به هیچگونه عمدی نبود. افزون بر آن مساله هولوکاست هرگز یک مساله « سنجش ناپذیر » نیست. اگر ما آمار ارائه شده بدست پرفسور آرتور بوتس را بپذیریم و یا حتی بپذیریم که تا حد یک میلیون یهودی بدست نازی ها کشته شدند (که چنین رقمی نیز یک رقم افسانه ای و کاملا نادرست می باشد ) باز هم مسائلی هستند که نه تنها می توان آنها را با هولوکاست سنجش کرد، بلکه بسیار از هولوکاست بدتر هستند!


برای نمونه:

  1. ایجاد قحطی عمدی در اوکراین بدست استالین (رهبر اتحاد شوروی ) در سالهای ١٩٣٢ و ١٩٣٣ که به کشتار عمدی هفت میلیون اوکراینی بیگناه انجامید.
  2. اخراج ساکنان غیر نظامی آلمان از سرزمین ه ای خود پس از جنگ جهانی دوم بدست متفقین که به مرگ میلیون ها تن از غیرنظامیان بی گناه آلمانی انجامید.
  3. عملیات تنبیه که طی آن صد ها هزار سربازان روسی ضد کمونیست که برای مبارزه با کمونیسم در ارتش آلمان نازی خدمت کرده بودند و برای آزادسازی روسیه جنگیده بودند و در پایان جنگ جهانی دوم اسیر بریتانیایی ها شده بودند، بدست بریتانیایی ها به ماموران جنایتکار استالین تحویل داده شدند و بیشتر در اردوگاه های مرگ اتحاد شوروی کشته شدند.
  4. بمباران شهر آلمانی درسدن بدست نیروی هوایی بریتانیا و نیروی هوایی ایالات متحده که طی آن سیصد هزار شهروند بی گناه آلمانی کشته شدند.
  5. تجاوز سربازان ارتش شوروی (با پشتیبانی و تحریک حکومت اتحاد شوروی ) به میلیون ها زن آلمانی در سال های ١٩۴۴ و ١٩۴۵ و چند سال نخستین چیرگی شوروی بر آلمان شرقی.

 

فهرست مطالب وبلاگ تاریخی و تحقیقاتی هولوکاست


نوشته شده توسط در ۱۳۸۸/۸/٧ ساعت ٩:٢۸ ‎ب.ظ
مبارزه .