کانون پژوهش و تحقیقات بیداری
اطلاعات درباره هولوکاست و یهود به زبان فارسی


زیارتگاه استر و مردخای توسط جوانان مسلمان همدانی تخریب خواهد شد

کانون بیداری: دانشجویان همدانی در مقابل مقبره استر و مردخای یهودی تجمع و اعتراض کردند و این اعتراض بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی و خارجی داشت. دشمنان کشور «ایران اسلامی» مردم ایران را یهود ستیر معرفی کردند! ولی ماجرا برعکس است و این ما هستیم که به این ایرانی ستیزی و ایرانی کشی در گذشته و حال اعتراض داریم.

ای ملت مسلمان اگر جویای حقیقت هستید، مطالب وب را مطالعه کنید که «کانون بیداری پنجره ای به سوی حقیقت» است.

 


تخریب آرامگاه استر و مردخای

فارس نیوز: دانشجویان معترض همدانی خواستار شدند:عنوان زیارتگاه را از مقبره استر و مردخای قاتل بردارید

ما افتخار میکنیم که پیشنهاد تخریب آرامگاه استر و جشن استر سوزان را برای نخستین بار در اینترنت مطرح کردیم و همچنان بر این باور هستیم که این مقبره لانه فساد است و باید ویران شود. تخریب بقبره استر ، یهود ستیزی نیست بلکه با توجه به آیه های قرآن این فرمان اللّه است که میگوید به بت خانه ها حمله و بتها را ویران کنید:

اللّهِ الَّذِی لَهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ وَوَیْلٌ لِّلْکَافِرِینَ مِنْ عَذَابٍ شَدِیدٍ
همان خدائی که آنچه در آسمانها و آنچه در زمین است از آن او است، وای بر کافران از مجازات شدید. (سوره إبراهیم - آیه 2)

فَسِیحُواْ فِی الأَرْضِ أَرْبَعَةَ أَشْهُرٍ وَاعْلَمُواْ أَنَّکُمْ غَیْرُ مُعْجِزِی اللّهِ وَأَنَّ اللّهَ مُخْزِی الْکَافِرِینَ
اى مشرکان تا چهارماه آزادانه در این سرزمین بگردید و بدانید که از خداوند گزیر و گریزى ندارید و خداوند رسواگر کافران است‏ (سوره التوبة - آیه 2)

 

مسجدالاقصی

رژیم صهیونیستی میخواهد «مسجدالاقصی» را تخریب کند ، به خواست اللّه و تلاش مجاهدین چنین نخواهد شد ، ولی آرامگاه استر و مردخای در هر شرایطی باید تخریب شود و ما با هیچ گروه و رژیم ای معامله نخواهیم کرد. ما دلایل خود را برای تخریب آرامگاه و به آتش کشیدن نماد استر داریم. برای مثال چرا بناهای صهیونیستی در سرزمین اسلامی ایران باید وجود داشته باشند و هر ساله صهیونیستها برای (زیارت!) به همدان بیایند؟ ، آیا تخریب آرامگاه استر و مردخای «یهود ستیزی» است؟ خیر، اگر ما مسلمان هستیم باید خانه کافران و ظالمان را بر سرشان خراب کنیم و فریب دشمنان خارجی و منافقین داخلی را نخوریم، اگر بهایی ها خطری برای جامعه اسلامی ما به حساب می آیند ، به همان اندازه «یهودیان وابسته به اسرائیل در ایران» خطرناک و کافر هستند. این آرامگاه لانه فساد است و بزودی جوانان مسلمان در همدان این زیارتگاه! را تخریب میکنند و جشن استر سوزان به راه می اندازند.


نوشته شده توسط در ۱۳۸٩/٩/٢٢ ساعت ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ
مبارزه .